Žvejų valtys skrodė Plinkšių vandenis

Šių metų rajono mero taurė iškeliavo spiningautojams iš Luokės Ričardui Škultinui (kairėje) ir Dariui Kazlauskui. Nuotrauka iš Mažeikių MŽD archyvo

Permainingas oras, kai lietų keičia saulės šypsniai, o juos – vėl lietus, žvejų neišgąsdino: jie gausiai susirinko į Plinkšes, kur vyko ketvirtosios komandinės spiningavimo varžybos Mažeikių rajono mero taurei laimėti.

Paskutinį kartą žvejai iš visos Lietuvos prie Plinkšių ežero rinkosi 2019 metais – tradicines spiningavimo varžybas keleriems metams buvo nutraukusi pandemija. Šiemet į varžybas suvažiavo 76 ekipažai, netrūko ir moterų, įsiliejusių į ekipažus su vyrais, vien moterų komandų šį kartą nebuvo.

Nors šiemet susirinko gausus būrys mažeikiškių žvejų, susvėrus laimikį paaiškėjo, kad Mažeikių rajono mero taurė iškeliavo į Luokę: ją iškovojo Darius Kazlauskas ir Ričardas Škultinas, kartu sugavę 9,8 kg žuvies. Pastarojo žvejo sugauta 3,4 kg sverianti lydeka buvo didžiausia iš visų turnyro dalyvių sugautųjų.
Antrą vietą varžybose užėmė viekšniškių Andriaus Škerbos ir Vytauto Pakalniškio ekipažas – jų laimikis svėrė 8,635 kg, trečią vietą – Telšių komanda „Kaimynai“ (Rolandas Čekas ir Darius Žiauga), kartu sugavę 6,01 kg žuvies.

Varžybų organizatoriai pastebėjo, kad prizininkų laimikiai šiemet buvo sunkesni. 2019 metais pagrindinį prizą iškovoję klaipėdiečiai šiais metais su 5,865 kilogramo lydekų nebūtų patekę net tarp prizininkų.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto