15-ąjį gimtadienį „Bočiai“ pasitiko šventiniu koncertu

Vaidoto BALZERIO nuotr.

[nggallery id=471 template=caption]Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Mažeikių bendrijos ansamblio „Bočiai“ kolektyvas mažeikiškiams ir miesto svečiams surengė 15-os metų kūrybinės veiklos jubiliejinį koncertą.


Sveikino saviškiai

Sekmadienį Kultūros  centro didžioji salė vos talpino žiūrovus: vieni atėjo pasveikinti šventės proga ansamblyje dalyvaujančių savo artimųjų, draugų ar kaimynų, kiti – tiesiog linksmai ir turiningai praleisti laiką. Jubiliatas, ansamblis „Bočiai“, kuriam visus penkiolika metų vadovauja Genovaita Jomantienė, nenuvylė nei vienų, nei kitų.
Savo draugų pasveikinti atvyko Savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis „Alksniukai“, liaudiškos muzikos kapela „Pagunda“, šokių kolektyvas „Šarma“ bei moterų vokalinis ansamblis „Gijundra“.


Skolingi neliko

Mažeikiškių ansamblio „Bočiai“ nepamiršo jų kolegos, bendraminčiai – „Bočiai“ iš Klaipėdos ir Akmenės, žiūrovai itin šiltai priėmė dainininkų grupę „Akmenės vyrai“, atlikusią keletą svajingų romansų. 
Neskolingi savo gerbėjams liko ir patys Mažeikių  „Bočiai“: talkinant „Pagundos“ muzikantams, ne vieną dainą jie atliko visi kartu, savo talentus pademonstravo atskirai dainuojantys vyrai ir moterys, solo scenoje dainavo Angelina Rekašienė.


Sulaukė daug sveikinimų

Antroji jubiliejinio koncerto dalis buvo skirta sveikinimams. Be kolegų, draugų oficialių linkėjimų, kolektyvas ir jo vadovė sulaukė ir padėkos iš Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ pirmininko Petro Ruzgaus.
Prieš penkiolika metų „Bočių“ bendrijos pirmininkės Monikos Sprindienės įsteigtame Mažeikių „Bočių“ ansamblyje dabar dalyvauja per dvidešimt atlikėjų – dvylika moterų ir dešimt vyrų.
Iki šiol kolektyvas yra dalyvavęs per 200 koncertų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto