Akcijos metu užfiksuoti du pažeidimai

Tikėtina, kad oficialus įspėjimas atkreips vairuotojo, pastačiusio automobilį „Neįgaliojo“ stovėjimo vietoje, dėmesį. Nuotr. iš policijos archyvo

Tarptautinę žmonių su negalia dieną Mažeikių policijos bendruomenės pareigūnai surengė prevencinę akciją „Oficialus perspėjimas“. Jos metu Mažeikiuose, Viekšniuose ir Tirkšliuose policija tikrino automobilių stovėjimo vietas, kurios skirtos negalią turintiems žmonėms.

});

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog automobilių stovėjimo vietose, kurios pažymėtos ženklu „Neįgalusis“, negalima statyti automobilių neturint skiriamojo ženklo „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortelės. Už tokį nusižengimą gresia administracinė bauda nuo 60 iki 180 eurų.

Prevencinės akcijos metu buvo nustatyti du pažeidimai – vienas automobilis stovėjo neįgaliųjų vietoje automobilių stovėjimo aikštelėje prie Regioninės Mažeikių ligoninės, kitas – prie Mažeikių psichinės sveikatos centro.

Kadangi priemonė buvo prevencinė, baudos nebuvo skiriamos, už automobilio valytuvų buvo užkištas oficialus įspėjimas, kad vairuotojas pažeidė Kelių eismo taisykles.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto