Ar patiriate nepatogumų dėl pirmojo sniego?

Savaitės pradžioje iškritęs sniegas išbandė budinčiąsias tarnybas, privertė budrumo keliuose neprarasti vairuotojus, atsargiau vaikščioti pėsčiuosius. „Santarvė“ teiravosi mažeikiškių, ar jie patyrė nepatogumų dėl pirmojo sniego, ar tenkina gatves ir šaligatvius valančių tarnybų darbas?

Jonas Pumpinas. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.


Jonas PUMPINAS,

geležinkelio brigadininkas:

– Sirguliuoju, todėl dabar mažai teko vaikščioti. Neabejoju, kad daugumai gyventojų netikėtas sniegas sukėlė didelių nepatogumų. Mano gyvenamojo namo teritoriją puikiai valo valytoja, kurią mes samdome. Mieste tvarkosi mūsų valdžia, kiek ji yra tam pajėgi…

 

 

 

 

 

 

 

Rasa Montrimienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.


Rasa MONTRIMIENĖ,
prekybininkė:

– Sakyčiau, kad šiandien žmonės sniegą daugiau patys valo, ypač savo kiemuose, nei laukia, kada už juos tą darbą padarys komunalininkai. Gyvenu Reivyčių kvartale. Negaliu pasakyti, kad pas mus itin blogai valomi keliai – kaip ir visur.
Turiu tokią pastabą: mūsų mieste yra neišspręstas klausimas su darbo ieškančiųjų ir pašalpas imančiųjų gyventojų įdarbinimu.
Dabar tiek daug bedarbių, kad juos įdarbinus, mūsų miestas blizgėtų. Deja, kažkodėl tie pašalpų prašytojai yra nepajudinami, nors gyvena iš mūsų, dirbančiųjų, mokesčių!

 

 

 

 

Edmundas Sereikis. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.


Edmundas SEREIKIS,

bedarbis:

– Manau, kad su tokiu sniego kiekiu mūsų komunalininkai susitvarkė pakankamai gerai.
Nevairuoju, bet daug vaikštau pėsčiomis. Kiek teko pastebėti, situacija mieste nėra beviltiška, ypač – centrinėse gatvėse. Tačiau vertėtų prisiminti, kad dar tik pati žiemos pradžia!

 

 

 

 

 

 

 

Violeta Bernotaitė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.


Violeta BERNOTAITĖ,

kultūros darbuotoja:

– Kaip tik tą rytą, kada taip smarkiai snigo, teko važiuoti į Telšius. Suprantama, kad buvo šiokių tokių keblumų…
Man yra labai gražu, kad tiek daug sniego! Taip buvau jo išsiilgusi, todėl kad ir kokių nepatogumų dabar jis atneštų, to visiškai nesureikšminu.

 

 

 

 

 

 

Antanas Žiauga. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.


Antanas ŽIAUGA,

pensininkas:

– Manau, kad sudėtingiausia yra vairuotojams, kurie neturi vairavimo patirties, bei tiems, kurie mėgsta didelį greitį. Dėl komunalininkų darbo negaliu nieko pasakyti: daugmaž gatvės nuvalomos, tik gal pabarstyti daugiau reikėtų, ypač slidu kiemuose.
Sakyčiau, kad pas mus dar ne iki galo viskas sutvarkyta dėl daugiabučių namų teritorijos valymo. Kodėl mes iš savo pinigėlių turime samdyti valytojus, jei žemė prie namo priklauso Savivaldybei?

 

 

 

 

Jūratė Seiliuvienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.


Jūratė SEILIUVIENĖ,

parduotuvės vedėja:

– Man dar neteko turėti sunkumų: automobilio padangos pakeistos, be to, esu iš tų vairuotojų, kurie per daug neskuba. Matyt, dėl to ir problemų mažiau turiu…
Mano nuomone, mūsų keliai, bent jau mieste, nėra taip prastai valomi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto