Atrinkti atlikėjai į „Tramtatulio“ regiono turą

Į „Tramtatulį“ susirenka mėgstantys liaudiškus pasakojimus, dainas ir instrumentus jaunieji atlikėjai. Alinos JONIKĖS nuotr.

[nggallery id=808 template=caption]Ketvirtadienį vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ vietos turas.
Iš keturiolikos parodytų numerių pusė atrinkta į balandžio pradžioje Telšiuose vyksiantį regioninį turą.

Konkurso vietos turo vedėja – Kultūros centro etnografė Jolanta Kaleckienė pasakojo, kad, pagal konkurso nuostatus, jo dalyviai gali rinktis tradicinius užrašytus liaudies pasakojimus, autentiškas dainas, liaudiškus instrumentus.
„Šiemet konkursas skirtas Tautinio kostiumo metams, tad labai džiugu, kad atlikėjai vilkėjo tautiškais drabužiais arba jų aprangoje buvo tautinių elementų“, – teigė J. Kaleckienė.
Vietos konkurse šiemet dalyvavo aštuoni atlikėjai iš lopšelių-darželių „Žilvitis“, „Buratinas“, „Delfinas“, „Gintarėlis“ ir Eglutė“, viena pasakorė iš folkloro ansamblio „Alksniokā“, o gausiausią būrį pasakorių, dainininkų ir muzikantų iš Sedos atvežė folkloro ansamblio „Rėmoliokā“ vadovė Gražina Vainutienė, konkursui paruošusi šešis atlikėjus.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto