Auditas: parama verslui – su pažeidimais

Mažeikių rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba nustatė ne vieną pažeidimą skirstant Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondo pinigus. Tyrimo ataskaitą galima rasti Savivaldybės svetainėje. Nuotr. iš pexel. com ir Kontrolės ir audito tarnybos archyvo

Savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba atliko tyrimą dėl Mažeikių rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondo lėšų panaudojimo teisėtumo.
Tyrimas parodė, kad skirstant Savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondo lėšas padaryta nemažai pažeidimų. Auditoriai konstatavo, kad nebuvo užtikrinta tinkama paskirstytų lėšų panaudojimo kontrolė.
Rėmimo fondo pinigai, kurie smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms buvo paskirti netinkamai, turėtų būti sugrąžinti į jo biudžetą.

});

SVV rėmimo fondo tikslai

Įgyvendindama Vietos savivaldos įstatymu nustatytą nuostatą, kad savarankiška savivaldybių funkcija – sudaryti sąlygas verslo ir turizmo plėtrai bei skatinti šias veiklas, Mažeikių rajono savivaldybė įsteigė smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV)...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto