Bendrovės prekėmis naudojosi kaip savomis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Bendrovės, kurioje dirbo, lėšas naudojęs mažeikiškis priėjo liepto galą – jis bus teisiamas už svetimo turto pasisavinimą. 

});

Savinosi prekes

Birželio pradžioje Mažeikių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo – statybos darbais užsiimanti bendrovė pareigūnus informavo, kad 35-erių metų vyras, dirbęs bendrovės prekių pirkimo specialistu, nuo kovo 3 d. iki gegužės 19 d. įmonės vardu įsigijo prekių už 5 840 eurų, už jas sumokėjo įmonės pinigais, o prekes pasisavino.

Pareigūnams pradėjus tyrimą, buvo nustatyta, kad vyras jau yra teistas už nusikaltimus, susijusius su sukčiavimu bei dokumentų klastojimu.

„Tyrimo metu nustatyta, kad darbuotojas bendrovės vardu iš tiekėjų už minėtą pinigų sumą pirko du kieto kuro katilus, akmens vatą, mūro blokų, plokščių ir kitų prekių. Už įsigytas prekes pardavėjams būdavo išrašomos sąskaitos faktūros, jas apmokėdavo įmonė,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto