Berniukai iš Ukrainos ruošiasi varžyboms su „FK Atmosfera“ komanda

Po aprangos įteikimo – (iš kairės) treneris Antanas Bulošas, vaikai su savo tėveliais, klubo projektų vadovas Nerijus Gudaitis ir bendrovės „Jubana“ direktorius Julius Banys. Nuotr. iš klubo archyvo

Miesto stadiono bazėje trims vaikams iš Ukrainos buvo įteikta „FK Atmosferos“ klubo apranga. Išskirtine tvarka dviem naujiems komandos nariams leista žaisti pirmenybėse – atstovauti Mažeikių klubui.

Prie klubo „FK Atmosfera“ organizuojamų treniruočių prisijungė trys vaikai iš Ukrainos karo pabėgėlių šeimų. Klubo projektų vadovas Nerijus Gudaitis „Santarvei“ pasakojo, kad „FK Atmosfera“ dar karo pradžioje kreipėsi į organizacijas, renkančias paramą Ukrainai, su pasiūlymu į futbolo treniruotes priimti ukrainiečių vaikus.

„Sulaukėme trijų berniukų: dvylikos, dešimties ir septynerių metų. Jie dabar treniruotes lanko pas trenerius Antaną Bulošą ir Evaldą Razulį. Žinau, kad dar du ukrainiečiai vaikai lanko futbolo treniruotes Mažeikių sporto mokykloje – pas trenerį Algirdą Miką. Savo klubo auklėtiniams įteikėme klubo aprangą, komplektų įsigijimą parėmė bendrovė „Jubana“, – pasakojo N. Gudaitis.

Be to, „FK Atmosfera“ išplatino skelbimą vaikų tėveliams, kad renka paramą kovojančiai Ukrainai, surinktos lėšos ir daiktai buvo perduoti klubo vartininkų treneriui Sergejui Palijčukui, kuris ją išvežė į karo siaubiamą gimtinę. 
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto