Brangs ir neformaliojo ugdymo paslaugos?

Mažeikiškiai vaikai turi, iš ko rinktis, – rajone veikia 7 neformaliojo ugdymo įstaigos.
(Nuotraukoje – Mažeikių moksleivių namų šokių studija „Solo“.) Nuotr. iš mokyklos archyvo

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius parengė sprendimo projektą, kuriuo didinamas atlygis už neformalųjį vaikų švietimą ir formalųjį švietimą papildantį ugdymą. Sprendimo projekte numatyta, kad vadinamieji vaikų būreliai brangsta įvairiai – atlygis už neformaliojo ugdymo paslaugas skirtingose mokyklose, centruose didinamas 1,5–4 eurais.

});

Šį projektą svarstant Savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose, kilo diskusijų, pasigesta išsamesnės informacijos, kuri pagrįstų mokesčių didinimą. Nuspręsta praėjusią savaitę vykusio Tarybos posėdžio metu sprendimo nepriimti, tik apsiriboti projekto pristatymu.
Neformaliojo ugdymo įstaigų vadovai įsitikinę, kad padidintas atlygis už paslaugas – gyvybiškai reikalingas, tuo labiau kad tam neprieštarauja ir ugdytinių tėvai.

Reglamentuojanti tvarka

Mažeikių savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo įstaigose nustatymo tvarkos aprašas reglamentuoja, kiek reikia papildomai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto