Bugeniuose surengta tradicinė šventinė medžioklė

Nuotr. iš Prano NOREIKOS asmeninio archyvo

Jau šešioliktą kartą vyko šventinė medžioklė, skirta Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos (MŽD) medžiotojų būrelių vadovams, kurią šiais metais organizavo Bugenių būrelis.

});

Tradicijai nenusižengta

Praėjusį šeštadienį pratęsta tradicija – Bugenių medžioklės būrelio plotuose surengta šventinė varomoji medžioklė rajono medžiotojų būrelių vadovams ir svečiams.

„Pirmąją medžioklę būrelių vadovams ir svečiams 2006 metais surengė viekšniškiai, po to – mes, purvėniškiai, ir taip iš eilės visi būreliai jas organizavo. Tokiu būdu medžioklės būrelių vadovams susirinkti ir pabendrauti, aptarti einamuosius reikalus sugalvojo ir nusprendė draugijos valdyba. Dėl pandemijos medžioklė nevyko tik 2020 ir 2021 metais“, – „Santarvei“ sakė Purvėnų būrelio vadovas, Mažeikių MŽD valdybos narys Pranas Noreika. 

Anksčiau buvo traukiami burtai, kas rengs tokią medžioklę. Po to, kai šventinės medžioklės įvyko visuose būreliuose, jų organizatoriai parenkami ta pačia tvarka. Kitais...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto