Centralizacija – su daug nežinomųjų

Planuojama, kad nuo kitų metų liepos mėnesio greitosios medicinos pagalbos paslaugas Lietuvoje teiks viena Greitosios medicinos pagalbos tarnyba. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Gegužės mėnesį Seimas pritarė ketinimams nuo kitų metų liepos optimizuoti greitosios medicinos pagalbos tinklą. Numatyta, kad greitosios medicinos pagalbos paslaugas Lietuvoje teiks viena tarnyba. Paslaugos ir toliau bus teikiamos vietose, bet per jos teritorinius padalinius. Tokiu padaliniu turėtų tapti ir Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centras – po optimizavimo įstaigos steigėja taps Sveikatos apsaugos ministerija.
Būsimi pokyčiai tarp rajono politikų įžiebė diskusijas – baiminamasi, kad dėl reformos gali nukentėti gyventojai, neaišku, kas laukia mažeikiškių greitosios medicinos pagalbos centro darbuotojų. Politikai nusprendė mero vardu kreiptis į aukščiausių šalies institucijų vadovus, pradėti rinkti mažeikiškių parašai.

});

Atiteks ministerijai

Šių metų pavasarį Seimas įteisino Sveikatos priežiūros įstaigų ir Sveikatos sistemos įstatymų pakeitimus, pagal kuriuos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto