COVID-19 susirgimų skaičius rajone jau perkopė šimtą

Visuomenės sveikatos specialistai ragina nepamiršti per pandemiją išmoktų profilaktinių priemonių, tarp jų – ir kaukių. Nuotr. iš SAM archyvo

Statistikos departamento duomenys byloja, kad COVID-19 infekcija sugrįžta ir į mūsų rajoną. Praėjusią savaitę sergančiųjų skaičius jau perkopė šimtą, paskutinių septynių dienų paros vidurkis – dešimt naujų atvejų.
Visuomenės sveikatos specialistai rekomenduoja nepamiršti  per pandemiją išmoktų pamokų ir laikytis COVID-19 ligos prevencijos priemonių.   

});

Į ligoninę – pavieniai pacientai

Statistikos departamento kasdien skelbiami duomenys rodo, kad naujų ligos atvejų kreivė mūsų rajone sparčiau ėmė kilti liepos mėnesį, o praėjusią savaitę pasiekė ir šimto susirgimų ribą.  Pirmadienio duomenimis, COVID-19 liga sirgo 123 rajono gyventojai. Užsikrėtimų, tenkančių 100 tūkst. savivaldybės gyventojų per 14 dienų, skaičius siekia beveik du šimtus.

Regioninės Mažeikių ligoninės direktoriaus pavaduotojos medicinai Zinos Jakštienės duomenimis, praėjusią savaitę į priėmimo skyrių kasdien kreipėsi...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto