„Dainų dainelėje“ mažeikiškiai išsiskyrė gausa

Solistė Amelija Jokopaitė iš Vytauto Klovos muzikos mokyklos. Laimono TERASIAUS nuotr.

[nggallery id=139 template=caption]Sekmadienį Lietuvos televizijos transliuojamame Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“ pasirodė devyni vokaliniai kolektyvai iš įvairių Mažeikių ugdymo įstaigų.

Solistai iš keturių mokyklų

Gausiausiai Mažeikiams atstovavo Vytauto Klovos muzikos mokyklos dainininkai: mokytojos Dalios Olberkienės paruoštos solistės Amelija Jokopaitė ir Monika Šakytė, mišrus ansamblis bei Janinos Grušienės merginų sekstetas.
Pačios mažiausios Mažeikių atstovės buvo lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtinės: mergaičių duetas Augustė Daščioraitė ir Nelė Patricija Černauskaitė bei solistė Eglė Bernotaitė. Jas visas paruošė meninio ugdymo pedagogė Roma Skirmontienė.
Merkelio Račkausko gimnazijos vaikinų kvartetą „Dainų dainelės“ konkursui rengė gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Laimonas Terasius, o merginų ansambliui vadovavo mokytoja Dalija Dapšienė.
Gabijos gimnazijos solistę Gintarę Korsakaitę „Dainų dainelei“ parengė mokytoja Rima Rekeltienė.

Jaudinosi vyresnieji

Ne pirmą kartą į „Dainų dainelės“ konkursą vykusi R. Skirmontienė pasakojo, kad šiame konkurse mažeikiškiai išsiskyrė savo gausa.
„Smagu, kad mūsų buvo daug: palaikėme vieni kitus, drąsinome. Džiaugiamės, kad į konkursą iš Mažeikių atvyko labai didelė palaikymo komanda. Tai taip pat suteikė vaikams drąsos“, – įspūdžiais dalijosi pedagogė.
Jos pastebėjimu, labiau jaudinosi vyresnieji atlikėjai, o mažiukai skubinosi kuo greičiau išeiti į sceną. Pasitaikė ir klaidų, kai kas pamiršo žodžius, bet konkurso vedėjui to neišdavė.
Nuostabą kėlė tai, kad per repeticiją kai kas sudainavo geriau nei tiesioginės transliacijos metu, bet buvo ir atvirkštinių variantų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*