„Dainų dainelėje“ palaikykime saviškius!

Šeštadienį 14 valandą Lietuvos televizija tiesiogiai transliuos Lietuvos vaikų ir mokinių TV konkurso „Dainų dainelė“ IV etapo aštuntąjį koncertą, kuriame dalyvaus ir 9 vokaliniai kolektyvai iš Mažeikių: Vytauto Klovos muzikos mokyklos, Gabijos, Merkelio Račkausko gimnazijų bei lopšelio-darželio „Gintarėlis“.
Transliacijos metu bus galima balsuoti už labiausiai patikusį kolektyvą. Atlikėjai ir jų vadovai tikisi, kad mažeikiškiai juos palaikys savo balsais ir aktyviai dalyvaus balsuodami.

3 Atsakymai į “„Dainų dainelėje“ palaikykime saviškius!”

  1. Broslov parašė:

    Praeitą ar užpraeitą kartą mėginau pasiklausyti, bet, atrodo, jau pirmąją dainą dainavo amerikiečių tarme, amerikiečių maniera, grojo amerikiečių liaudies muzika (džiazas), publika amerikietiškai dalyvavo, plojo ir trukdė klausytis, vedėjas rėkavo amerikietiškų diskotekų stiliumi. Išjungiau. Nebežiūriu ir kitų televizijų. Nebuvau nacionalistu nei anais, nei šiais laikais, bet man, paprasčiausiai, nepatinka amerikiečių liaudies muzika. Kai vaikai tiek nebe lietuviai, kažkaip ir nebemalonu, nežiūrėsiu, kad nereikėtų nervintis be reikalo. Be to, gal daugiau pusę laidos laiko užima plojimai, neturiu tiek laisvo laiko – plojimų klausytis.

  2. nesąmonė parašė:

    Tas balsavimas visiška nesąmonė, jau seniai specialiam “Dainų dainelės” tinklalapy visi balsuoja, net negirdėję. Kažkoks kvailas sumąstymas. Kas daugiau giminių, draugų ir pažįstamų turės, tas ir nugalės. Lieka tikėtis, kad mažeikiškiai komisijai patiks :) Sėkmės visiems :)

  3. sunkus atvejis parašė:

    kažin, ar mažeikškiai balsuos, jei tai ne jų artimas, gal jiems to lito gaila? Kaip ten būtų, sėkmės jums, dainorėliai, aš tikrai pabalsuosiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*