Daugiau pajamų – daugiau išlaidų?

Šiais metais vidutinė senatvės pensija tiems, kas turi būtinąjį stažą, padidės 70 eurų ir sieks 644 eurus. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vyriausybės sprendimu, šiemet didėja minimalioji mėnesinė alga, Seimui pritarus Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pataisoms, auga neapmokestinamasis pajamų dydis. Keičiasi biudžetinių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo tvarka, kyla pedagogų atlyginimai.

});

„Santarvė“ siūlo svarbiausių šių metų pokyčių, kurie vienaip ar kitaip susiję su mūsų gaunamomis pajamomis ir galimomis išlaidomis, apžvalgą.

Atsiprašome už šiame straipsnyje pateikiamų skaičių gausą, tačiau ne tik finansininkai skelbia, kad pinigai mėgsta būti skaičiuojami.

MMA didesnė, atskaitymų mažiau

Vyriausybės sprendimu, nuo šių metų sausio MMA didėja 10 proc., arba 84 eurais, – iki 924 eurų neatskaičius mokesčių. Praėjusiais metais MMA iki mokesčių buvo 840 eurų, atskaičius mokesčius ji siekė 633 eurus.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto