Daugiavaikei mamai už ordiną svarbesni vaikų gražiausi jai skirti žodžiai

Janina Cicėnienė, kuriai įteiktas Valstybės apdovanojimas už nuopelnus motinystei.
Nuotr. iš asmeninio archyvo

Artėjant Motinos dienai, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė Valstybės apdovanojimus už nuopelnus motinystei ir globai. Tarp 45 mamų, apdovanotų ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“, – ir dvi Mažeikių rajone gyvenančios mamos. Šis „Santarvės“ pasakojimas yra apie vieną iš jų – Janiną Cicėnienę iš Žibikų (Viekšnių seniūnija).

});

Kiekvieno žmogaus gyvenimas turi savo braižą ir misiją. Neretai nuolat ieškome gyvenimo prasmės, nepastebėdami, kad senų seniausiai ji pati mus surado ir, nepriklausomai nuo mūsų norų, įprasmino mūsų būtį šioje Žemėje.

Per daug nesigilindami į filosofinius klausimus, gyveno ir Janina Cicėnienė su vyru Stanislovu. Kada ir gilintis, kai galva užimta savo ūkio reikalais ir aštuonių vaikų auklėjimu?.. Taip nuolat besisukant nesibaigiančių darbų verpete, tikėtina, ir išsiugdė svarbiausias gyvenime dalykas – „čia...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto