Dauguma mažeikiškių žemės mokestį sumokėjo laiku

Nuotr. iš Žemės ūkio ministerijos archyvo

Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) duomenimis, šiemet mokestį už savo žemę sumokėti turėjo šiek tiek daugiau nei 11 tūkst. mūsų rajono žemės valdytojų.

});

Laiku tai padarė ir iki lapkričio 15 d. žemės mokestį sumokėjo beveik 8,4 tūkst. mokesčių mokėtojų. Vėluojantieji valstybei dar nesumokėjo 97,6 tūkst. eurų žemės mokesčio.

Praleidusiesiems terminą skaičiuojami delspinigiai. Mokesčio administratorius primena, kad turintys finansinių sunkumų mokesčių mokėtojai gali kreiptis į Mokesčių inspekciją dėl mokesčio išdėstymo dalimis sudarant mokestinės paskolos sutartį.

Nesumokėjo trečdalis

Klaipėdos AVMI „Santarvei“ pateiktais duomenimis, Mažeikių rajono savivaldybėje yra beveik 17,9 tūkst. žemės mokesčio mokėtojų. Iš jų didžiąją dalį – 17,5 tūkst. – sudaro gyventojai. Pritaikius Mažeikių rajono savivaldybės nustatytas lengvatas, šiemet už savo žemę sumokėti turėjo šiek tiek daugiau nei 11 tūkst. žemės valdytojų.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto