Degalai vagims naudos neatnešė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Bandymas veltui įsipilti degalų trims mažeikiškiams vagišiams nepasisekė – policija juos sulaikė tą pačią dieną.

});

Susimokėti nepanoro 

Vasario 22-osios vakarą, apie septintą valandą, Žemaitijos gatvės degalinėje buvo įsipilta dyzelino beveik už 100 eurų, po gero pusvalandžio Skuodo gatvėje esančioje degalinėje tuo pačiu automobiliu BMW atvažiavęs vyras į talpas įsipylė degalų už 160 eurų ir išvažiavo, už juos nesumokėjęs.

„Peržiūrėję vaizdo kamerų įrašus ir pamatę valstybinius numerius, pareigūnai tikėjosi greit nustatyti automobilio savininką. Patikrinus juos duomenų bazėje, paaiškėjo, kad ant BMW buvo uždėti svetimo automobilio numeriai. Numeriai išregistruoti, nes išvakarėse buvo pavogti“, – informavo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gailutė Smagriūnienė.

Įkliuvo giminaičiai 

Vidurnaktį policijos ekipažas, važiuodamas Draugystės gatve, pastebėjo prie vieno namo stovintį BMW markės automobilį. Jis atitiko ieškomo automobilio požymius, tik valstybiniai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto