Dovanos – žemę ir darbą mylintiems žmonėms

Konkursui „Metų ūkis 2023“ buvo pasiūlyti keturi Mažeikių rajono ūkiai, o jų įkūrėjai ir puoselėtojai apdovanoti ir pagerbti tradiciniu tapusiame šventiniame renginyje.

Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) organizuojamas respublikinis konkursas „Metų ūkis“ – vienas solidžiausių ir ilgaamžiškiausių mūsų šalyje. Šiemet jis vyksta 30-ąjį kartą.
Trisdešimt metų konkursas rengiamas ir Mažeikių rajone. Per tiek laiko susidarė didelis laureatų būrys, užaugo ir subrendo nauja ūkininkų karta, kuri perėmė ir žemdirbystės, ir konkurso organizavimo tradicijas iš vyresniųjų, įnešė šiek tiek naujovių ir sėkmingai jas tęsia.
Konkurso nugalėtojų apdovanojimo šventėje paaiškėjo: mūsų rajono ūkininkai žinomi ir girdimi visoje šalyje.

});

Tikslai – tie patys

Skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti, siekti gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, geriau ir gražiau tvarkytis savo ūkyje, išaiškinti pažangiausius savivaldybės žemdirbius – tokie yra jau daug metų nesikeičiantys pagrindiniai konkurso „Metų ūkis“ organizatorių tikslai. O...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto