Fotografijų parodoje – kariškos akimirkos

Mažeikiškiams pristatyta dvidešimt didelio formato fotografijų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės kultūros centro vestibiulyje prie mažosios salės atidaryta Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) 20-mečiui skirta fotografijų paroda.

Pirmoji – prieš metus

Vienas iš parodos autorių KASP kariuomenės fotografas vyresnysis seržantas Eugenijus Žygaitis pasakojo, kad surengti tokią parodą mintis kilo praėjusių metų sausį, kai Lietuvos savanorių pajėgos šventė savo 20-metį.
Pirmoji paroda buvo eksponuota Seime, po to važinėjo po Lietuvą, dabar ją organizuoti apsiėmė KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė.
„Nors jau praėjo metai, parodos pavadinimo nekeičiame: vis tebesakome, kad ji skirta Krašto apsaugos savanorių pajėgų dvidešimtmečiui“, – teigė E. Žygaitis.

Dvidešimties metų įvykiai

Parodoje užfiksuotos per dvidešimties metų KASP akimirkos: pratybos, mokymai, tarptautinės misijos ir karinės operacijos, pagalba visuomenei ekstremalių situacijų metu, švenčių akimirkos, – iš viso dvidešimt didelio formato fotografijų.
Kiti parodos autoriai: E. Žigaičio kolega vyresnysis seržantas Rimantas Bagdonas, štabo seržantė Lina Ambrozevičiūtė, yra ir fotografijų iš KASP archyvo.
Parodą mažeikiškiai galės apžiūrėti iki vasario 14 dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto