Futbolininkų savaitgalis: vieniems – pergalė, kitiems – pralaimėjimas

Skaudų pralaimėjimą savaitgalį patyrė „FK Atmosferos“ futbolininkai, o salės futbolo ekipa „VIP“ šventė pirmą pergalę.

});

Pralaimėta namuose

Vis labiau į Lietuvos pirmos lygos Optibet čempionato turnyrinės lentelės dugną grimzta „FK Atmosfera“ – penktadienį namuose rezultatu 1:4 mažeikiškių komanda pralaimėjo Panevėžio „FK Ekranui“.

Pirmame kėlinyje svečiai, pasinaudoję skylėta gynyba, į mažeikiškių vartus vieną po kito pasiuntė keturis įvarčius. Tik iki rungtynių pabaigos likus žaisti penkioms minutėms, paguodos įvartį ir dvyliktą savo įvartį šiame sezone pelnė mūsų ekipos puolėjas Juan Sandoval.

Priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esančiai Mažeikių ekipai pirmenybėse liko sužaisti trejas rungtynes. Šį šeštadienį mažeikiškių laukia išvyka į Vilnių – jie susikaus su septintoje vietoje esančiais Vilniaus BFA futbolininkais.