Futbolo rinktinės stovykloje – Mažeikių SM auklėtiniai

Pirmoje stovyklos – trys Mažeikių SM auklėtiniai (iš kairės): Ailandas Alonderis, Matas Jankauskas ir Dominykas Tarasov. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Iš pirmosios šalies keturiolikmečių futbolo rinktinės stovyklos grįžo trys mažeikiškiai.

});

Stebi futbolo specialistai 

Pirmoji Lietuvos U14 futbolo rinktinės stovykla dvi dienas vyko Kaune esančioje Nacionalinėje futbolo akademijoje, kurioje ir yra šalies rinktinių centras: čia futbolininkai treniruojasi, valgo ir ilsisi. Į pirmąją pažintinę stovyklą tarp 22 sportininkų buvo pakviesti ir 3 Mažeikių SM futbolininkai – Ailandas Alonderis, Matas Jankauskas ir vartininkas Dominykas Tarasov.

„Vien kelias į šią stovyklą yra ilgas – iš pradžių sudaroma regionų rinktinė, kuri dalyvauja stovyklose ir turnyre. Čia jaunieji futbolininkai yra stebimi futbolo specialistų, savo nuomonę apie juos išsako ir regionų rinktinės treneriai, tada kandidatai kviečiami į pirmąją U14 stovyklą“, – sakė vaikinų treneris Nerijus Gudaitis.

Viskas priklauso...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto