Geriausiems mokiniams – piniginės premijos

Šiais metais 19 abiturientų iš dviejų miesto gimnazijų pelnė 20 šimtukų. Pernai rajone sulaukta 14 maksimalių valstybinių brandos egzaminų įvertinimų, 2021 m. – 29, 2020 m. – 22. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Iki šiol už vadinamuosius šimtukus ir už pasiekimus olimpiadose moksleiviai buvo pagerbiami padėkos raštais ir simbolinėmis dovanėlėmis. Nuo kitų metų skatinimas mokytis ir siekti maksimalių rezultatų bus svaresnis.
Paskutiniame Savivaldybės tarybos posėdyje nuspręsta už labai gerą mokymąsi abiturientus skatinti piniginėmis išmokomis.
Šiam projektui politikai pritarė, o štai siūlymas premijomis apdovanoti ir šimtukininkų mokytojus buvo sukritikuotas. Argumentas: tokia praktika gali būti ydinga, nes skatins mokytojus dirbti tik su gabiais vaikais, o mažiau motyvuotus mokinius palikti nuošalyje.

});

Siekia skatinti mokymosi kokybę

Mažeikių rajono savivaldybės gabių mokinių skatinimo tvarkos aprašas buvo sukurtas siekiant įvertinti mokinių pasiekimus, skatinti aukštą motyvaciją turinčius gabius mokinius mokytis,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto