GMP reforma ir jos pasekmės savivaldybei – vis dar neaiškios

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdyje trečiadienį svarstytas greitosios medicinos pagalbos paslaugų tinklo optimizavimas netapo aiškesnis.

});

Nuotoliniu būdu posėdyje dalyvavusiems Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) atstovams rajono politikai negailėjo klausimų apie Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro darbuotojų bei turto likimą ir perspektyvas, tačiau konkrečių atsakymų taip ir nesulaukė. SAM atstovai tik tvirtino, kad iki kitų metų liepos niekas nesikeis, o kaip bus vėliau, vis dar neaišku. Pasak jų, į daugelį klausimų galės atsakyti tik šalyje kuriamos Greitosios medicinos pagalbos tarnybos vadovas.

Prašė perduoti turtą

Gegužės mėnesį Seimas priėmė nutarimą, pagal kurį nuo kitų metų liepos 1 d. optimizuojamas greitosios medicinos pagalbos paslaugų tinklas – šias paslaugas Lietuvoje per teritorinius padalinius teiks viena Greitosios medicinos pagalbos (GMP) tarnyba. Vienu iš tokių padalinių taps ir Mažeikių greitosios medicinos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto