Į aikštelę sugrįžo rajono tinklininkai

Iš Mažeikių komandų kol kas geriausiai žaidžia „Autoapetito“ ekipa (priekiniame plane), ji užima trečią vietą. Nuotr. iš organizatorių archyvo

Po ketverių metų pertraukos vėl prasidėjo kovos tinklinio aikštelėse – vyksta Mažeikių rajono tinklinio pirmenybės.

});

Tinklininkai pakvietė kaimynus

Prieš ketverius metus dėl neriboto karantino termino buvo priimtas sprendimas nutraukti 2019–2020 m. Mažeikių rajono tinklinio pirmenybes. Pagal pasibaigusio reguliariojo sezono rezultatus, nugalėtojais buvo paskelbti „Eidegos“ komandos tinklininkai.

Pernai lapkritį, po beveik ketverių metų pertraukos, Mažeikių rajono tinklinio pirmenybės vėl buvo atnaujintos, į startą susirinko aštuonios komandos. Jos po kartą sužais tarpusavyje, po to vyks atkrintamosios varžybos, pusfinaliai ir finalai, o pirmenybių finišas numatytas balandį. 

Mažeikiams šiose pirmenybėse atstovauja „Autoapetito“, „ORLEN Lietuva“ tinklininkai, jaunieji „Inkaro“ ir „Aisčių“ žaidėjai bei moksleiviai ir studentai, susibūrę į ekipą „Nenormaliai“.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto