Iš konkurso Plungėje – su prizinėmis vietomis

Pačių mažiausių – nuo 4 iki 8 metų amžiaus grupėje „Kregždutės“ vokalinis ansamblis laimėjo trečią vietą. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Plungėje vykusiame I respublikiniame vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalyje-konkurse „Maestro Ruduo 2016“ Mažeikių moksleivių namų dainos studijos „Kregždutė“ solistės ir vokaliniai ansambliai pelnė prizines vietas bei diplomantų vardus.

Dvi antrosios vietos

Dainos studijos „Kregždutė“ vadovė Eleonora Kirkilienė pasakojo, kad šiame festivalyje-konkurse dalyvavo atlikėjai nuo 4 iki 19 metų, jie varžėsi penkiose amžiaus kategorijose, solistai ir vokaliniai ansambliai varžėsi atskirai.
Į pirmąjį „Maestro Rudenį“ atvyko dainininkai iš Kauno, Klaipėdos, Mažeikių, Plungės, Skuodo, Šiaulių, Tauragės ir Ventos, esančios Akmenės rajone.
Iš mažeikiškių geriausiai sekėsi dviem studijos „Kregždutė“ solistėms, savo amžiaus grupėje laimėjusioms garbingas antrąsias vietas – dvylikametei Augustei Kasperavičiūtei bei metais už ją vyresnei Ksaverijai Vaičiulytei. Joms įteikti laureačių diplomai bei piniginės premijos.
Pačių mažiausių – nuo 4 iki 8 metų amžiaus grupėje „Kregždutės“ vokalinis ansamblis laimėjo trečią vietą, o 9–12 metų mergaičių ansambliui suteiktas diplomančių vardas.

Aukšto lygio atlikėjai

Festivalį-konkursą „Maestro Ruduo 2016“ organizavo Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla. Keturių asmenų profesionalų komisijai vadovavo vokalo pedagogas, Klaipėdos universiteto docentas Stepas Januška, komisijoje dirbo ir buvusi mažeikiškė – Kauno Antano Kačanausko muzikos mokyklos estrados skyriaus vedėja Jūratė Miliauskaitė.
„Vaikai dainavo įvairių stilių kūrinius – nuo klasikos iki džiazo. Komisija atlikėjus vertino labai griežtai ir reikliai. Kiek teko pasikalbėti su kolegomis, visi teigė, kad konkursas buvo gana aukšto lygio, susirinko stiprūs konkursantai. Beveik visi atlikėjai buvo iš muzikos ar meno mokyklų, tad mums reikėjo labai stengtis. Žodžiu, ateityje yra ką veikti, yra ko siekti ir kam iš paskos bėgti. Savo dainininkų pasiekimais esu patenkinta“, – kalbėjo E. Kirkilienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto