Įtraukusis ugdymas – išbandymas mokykloms

Šiais mokslo metais rajono ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigas lanko per 1,6 tūkst. mokinių,
turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių. Nuo kitų metų įtraukusis ugdymas taps privalomas visoms mokykloms. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo kitų metų specialiųjų poreikių turintiems vaikams duris atverti turės visos šalies mokyklos. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos duomenimis, 90 proc. vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, jau mokosi bendrose klasėse ir darželių grupėse. Tačiau dar daug ką reikia padaryti.
Mūsų rajone atliktas tyrimas parodė, kad ne visos švietimo įstaigos yra tinkamai pasiruošusios priimti specialiųjų poreikių turinčius vaikus.

});

Šiais mokslo metais rajono ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklose mokosi per 1 640 specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių, iš jų daugiau nei 260 mokinių turi didelių, o daugiau nei dvi dešimtys – labai didelių specialiųjų poreikių.

Specialistai prognozuoja, kad šie skaičiai dar didės, todėl,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Visa medžiaga, pateikta laikraščio „Santarvė“ interneto svetainėje „www.santarve.lt“ yra UAB „Santarvės laikraštis“ nuosavybė. Svetainės informacijos arba jos dalių negalima dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Santarvės laikraštis“ įgaliotų darbuotojų leidimo
© Visos teisės priklauso UAB „Santarvės laikraštis“.