Jaunieji futbolininkai svečiavosi Liepojoje

Po pergalingų paskutinių rungtynių – jaunieji futbolininkai su treneriu Evaldu Razuliu.
Nuotrauka iš komandos archyvo

Viename iš geriausių jaunųjų futbolininkų turnyrų Latvijoje „Dobrecova Cup“ skirtingai sekėsi dviejų amžiaus grupių FK „Atmosfera“ ekipoms – viena jų tapo prizininke, kita tarp laimėtojų nepateko.

});

Iškovojo trečią vietą

Kasmet tris dienas Liepojoje vyksta tradicinis futbolo turnyras „Dobrecova Cup“, kuris įvardijamas kaip vienas geriausių pagal organizaciją ir pagal komandų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos pajėgumą. Mažeikiams šiame turnyre atstovavo 2014 metų ir 2015 metų gimimo FK „Atmosfera“ futbolininkai, treniruojami Evaldo Razulio.

Jaunesnių futbolininkų grupėje Mažeikių klubo atstovai tarp 32 komandų užėmė dvyliktą vietą, o geriausiu komandos žaidėju išrinktas Armandas Petrauskas.

Aštuonmečių grupėje, kur taip pat varžėsi 32 ekipos, trečios vietos apdovanojimus pelnė 2014 metų gimimo FK „Atmosfera“ atstovai. Pogrupyje jaunieji mažeikiškiai iškovojo dvi pergales ir patyrė vieną...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto