Jaunieji šauliai surengė pėsčiųjų žygį

Rimos SKRODENYTĖS nuotr.

Mažeikių Kalnėnų pagrindinės mokyklos Jaunųjų šaulių būrio nariai surengė jaunimo organizacijų žygį „Ventos keliais į ateitį“.
Jame dalyvauti, praeiti apie dešimties kilometrų maršrutą panoro Kalnėnų ir Gabijos gimnazijų jaunųjų šaulių būrių nariai, Mažeikių rajono jaunimo reikalų tarybos atstovai.

Į jaunimo kvietimą dalyvauti žygyje iš viso atsiliepė trisdešimt aktyvų laisvalaikį mėgstančių mažeikiškių.
Žygio „Ventos keliais į ateitį“ dalyviai šeštadienio rytą susirinko prie kalvių skulptūros „Sodas“, esančio „Ventos“ progimnazijos stadione.
Organizatoriai dalyvius suskirstė į keletą grupių ir jų narius aprūpino žemėlapiais. Žygio maršrutas nusidriekė pavenčių takeliais Stulpino malūno link. Jį pasiekusius žygeivius pasitikęs vienas iš žygio organizatorių papasakojo apie Jaunųjų šaulių sąjungos veiklą, pasidalijo mintimis apie tai, kodėl ir kada tapo jaunuoju šauliu.
Stulpino malūnas nebuvo galutinis žygio dalyvių tikslas. Jie, pasiekę Ventos tiltą, perėjo per jį ir paupiu iki finišo ėjo dar apie kilometrą.
Žygeiviams nebuvo iškeltas tikslas iki finišo nueiti per tam tikrą laiką. Jų tikslas buvo geriau pažinti vieniems kitus, pabendrauti, pasidalyti mintimis.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Rimos SKRODENYTĖS nuotr.
Mariaus KAZLAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto