Jaunieji Viekšnių menininkai pakvietė į savo darbų parodą

Parodoje eksponuojami ir keletas moksleivių sukurtų keramikos darbų. Deivido MAKAVIČIAUS nuotrauka

Viekšnių Vaistinės muziejaus parodų salėje atidaryta miestelio Vinco Deniušio meno mokyklos moksleivių darbų paroda.
Įvairia technika atlikti darbai – savotiška meno mokyklos moksleivių kūrybinė ataskaita už visus mokslo metus.

TAPO  LAUREATE
Į tokias parodas, baigiantis ar pasibaigus mokslo metams, Vinco Deniušio meno mokykla viekšniškius pakviečia kasmet.
„Paroda jau tradicinė, tik laikas kartais keičiasi – ją organizuojame tai birželio, tai liepos ar rugpjūčio mėnesiais. Tai lyg mokinių darbų apibendrinimo paroda, nuveiktų darbų rezultatų parodymas visuomenei“, – teigė mokyklos skulptūros ir dailėtyros mokytojas Vitalijus Baltutis.
Parodoje eksponuojami ir vienuolikmetės viekšniškės Vanesos Kugrytės keramikos darbai. Ji šiais mokslo metais tapo Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centre kasmet organizuojamo moksleivių darbų konkurso laureate.
„Šio konkurso temos kasmet būna kitokios. Šių metų tema – „Žaidimas“, skirta Bendruomenių metams. Į konkursą buvome išsiuntę keturių savo moksleivių darbus ir džiaugiamės, kad Vanesa tapo konkurso laureate“, – kalbėjo mokyklos dailės pažinimo ir raiškos mokytoja Aleksandra Norbutienė.

APKEITĖ  VAIDMENIS
Parodoje, kurioje eksponuojama daug darbų, be keramikos, galima apžiūrėti moksleivių piešinius, tapybos, skulptūros darbus, kompozicijas, dekoruotus baldus. Vaikų meninius sugebėjimus ugdo A. Norbutienė, tapybos mokytoja Rūta Kučinskaitė, kompoziciją ir tekstilę dėstanti Jolita Parieštienė, V. Baltutis.
Mokytoja A. Norbutienė pademonstravo Dominykos Deltuvaitės, Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centre organizuoto konkurso praėjusių metų laureatės, šių metų keramikos darbą. Pasak pedagogės, jis įdomus tuo, kad labai tiksliai atitiko parodos temą „Žaidimas“.
„Tą darbą taip pat buvome pristatę į konkursą Vilniuje, bet kadangi Dominyka buvo praėjusių metų laureatė, šiemet apdovanojimo nebegavo“, – pasakojo A. Norbutienė.
Mokinių darbų parodos Vaistinės muziejaus parodų salėje uždarymas planuojamas rugpjūčio 19 dieną – jo metu parodos autoriai ir mokytojai muziejaus sodelyje renkasi prie vaišių stalo.

Mokytojai Rūta Kučinskaitė (iš kairės į dešinę), Vitalijus Baltutis ir Aleksandra Norbutienė džiaugiasi moksleivių sukurtais darbais. Deivido MAKAVIČIAUS nuotrauka

 

 

One Reply to “Jaunieji Viekšnių menininkai pakvietė į savo darbų parodą”

  1. lolas parašė:

    Būkim biedni, bet teisingi. Pažiūri čia į tokį „meną“ ir supranti, kad geriau jie būtų padangas iš miškų rinkę…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto