Kas ta žiedinė ekonomika ir kodėl mums jos reikia?

Autoriaus nuotr.

Antradienį mūsų mieste surengtoje konferencijoje „Mažeikiai. Tvarumo link“ buvo pristatytos žiedinės ekonomikos aktualijos, pateikta daug informacijos apie tvarumą ir atliekų tvarkymą, diskutuota su renginyje dalyvavusiais mažeikiškiais.

});

Konferencija – apie tvaraus vartojimo aktualijas

Mieste statomas naujas žiedinis atliekų tvarkymo centras paskatino šį renginį, o noras plėsti žmonių akiratį apie atliekų tvarkymą ir tokio tipo ekonomiką sutraukė daug lektorių.

Antradienį Mažeikių kultūros centre surengtą konferenciją pradėjo Savivaldybės vicemerė Živilė Undraitienė. Ji pasveikino susirinkusiuosius, padėkojo jiems ir į renginį atvykusiems pranešėjams, o dalyvius ragino klausti, įsisavinti informaciją ir bandyti ją realizuoti buityje.

Konferencijos „Mažeikiai. Tvarumo link“dalyviai išklausė šešis pranešimus, dalyvavo diskusijoje, kurią, kaip ir renginį, vedė aktorius Leonardas Pobedonoscevas.

...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto