Keičiasi VMVT struktūra: mažeikiškiai raginami nebijoti permainų

Autorės nuotr.

Praėjusią savaitę mažeikiškių lūpose nuskambėjo teiginys: „Nuo vasario Mažeikiuose nebebus Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Mažeikių padalinio“, o šalia jo – ir būgštavimai, ar nepablogės šios institucijos specialistų teikiamų paslaugų kokybė.

});

Vyksta struktūros pertvarka

Klausimus apie tai, kas vyksta Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje (VMVT), apie jos skyriaus Mažeikiuose veiklą ir ateities planus „Santarvė“ išsiuntė tarnybos atstovei spaudai.

Dar praėjusių metų vasarą Teisės aktų registre buvo paskelbtas tarnybos administracijos struktūros projektas, tad šiuo metu yra vykdomi struktūriniai pakeitimai, susiję su teritorinių padalinių funkcijų atskyrimu. Siekiama atskirti tokias VMVT funkcijas kaip licencijų išdavimas, rizikos vertinimas, kontrolės planavimas, kontrolės vykdymas bei sankcijų skyrimas.

Nauja VMVT struktūra įsigalios vasario 15 d., kai iki šiol veikę 10 tarnybos teritorinių departamentų bus sujungti į 6 stambesnius teritorinius padalinius: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos (apims Klaipėdos ir Tauragės...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto