Kelių tvarkytojai atkreipė dėmesį į „juodąsias dėmes“

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kelininkai informavo, kad 38-iose valstybinės reikšmės keliuose užfiksuotose „juodosiose dėmėse“ nuo pavasario iki metų pabaigos bus diegiamos papildomos inžinerinės saugos priemonės. Mažeikių rajone dabar yra viena „juodoji dėmė“.

});

Planuoja priemones eismo saugumui

Šiuo metu valstybinės reikšmės keliuose yra 38 „juodosios dėmės“ (kelio, gatvės ruožas ar sankryža, įskaitant kelius ir gatves su skiriamąja juosta, jeigu juose per pastaruosius ketverius kalendorinius metus yra įvykę keturi arba daugiau įskaitinių eismo įvykių ir buvo sužeisti arba žuvo žmonės).
AB „Via Lietuva“ per metus planuoja ten atnaujinti pėsčiųjų perėjas, greičio mažinimo kalnelius bei kelių ženklinimą, pertvarkyti avaringas sankryžas, įrengti atskiras kairiojo posūkio juostas ir pan.

Bendrovės generalinis direktorius Marius Švaikauskas informavo, kad vienas iš bendrovės prioritetinių uždavinių, gerinant eismo saugumą šalies keliuose, yra „juodųjų dėmių“ šalinimas. Tikimasi, kad, be jau įvardytų eismo saugos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto