Kiemuose „pamiršti“ automobiliai piktina kaimynus

Šios dvi ilgą laiką nejudinamos transporto priemonės, kurios stovi prie namo įrengtoje automobilių stovėjimo aikštelėje, piktina Žemaitijos gatvės daugiabučio gyventojus. Autoriaus nuotrauka

Likimo valiai paliktos transporto priemonės kelia daugiabučių namų gyventojų pasipiktinimą: automobilių aikštelių šalia namo ir taip nėra daug, o mašinos ilgą laiką stovi nejudinamos. 

});

Užima stovėjimo aikštelę

Į „Santarvę“ kreipėsi Žemaitijos gatvės 62-ojo namo gyventojai, piktindamiesi, kad jau kelerius metus vietą kiemo aikštelėje užima automobilis „Mitsubishi“, kuriuo niekas nevažiuoja.

„Prie mūsų daugiabučio jau senokai buvo praplatinta ir įrengta stovėjimo aikštelė devyniems automobiliams. Bėgant metams bei gausėjant namo gyventojų automobilių parkui, jau ir ji negalėjo talpinti visų gyventojų automobilių, tad buvo praplėsta. Tokio atvejo, kai mašina paliekama ir visiškai nejudinama kelerius metus, dar nėra buvę. Per tą laiką jau ir oras iš padangų išėjo, ir rūdyti pradėjo… O, kaip sakoma, blogas pavyzdys užkrečiamas – šalia jau pastatytas automobilis BMW, kuris taip pat kelis mėnesius...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto