Kontrolierių išvada: vietinių rinkliavų administravimas turi trūkumų

Kontrolieriai nustatė, kad prie Draugystės gatvės 22-ojo namo yra išduotas leidimas 3 automobilių stovėjimo vietoms, tačiau ženklas liko nepakeistas – todėl galimai naudojamasi 4 vietomis, o mokama už tris. Nuotr. iš Kontrolės ir audito tarnybos archyvo

Savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba atliko auditą – analizavo Savivaldybės organizuojamų vietinių rinkliavų (išskyrus rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą) administravimą. 

});

Audito rezultatai parodė, kad rinkliavų reglamentavimas ir administravimas turi trūkumų, o jų kontrolei skiriamas nepakankamas dėmesys.

Už praėjusius metus

Vietinių rinkliavų nustatymas yra viena iš savarankiškųjų savivaldybės funkcijų. Vietinė rinkliava – savivaldybės tarybos sprendimu ir jos nustatyta tvarka nustatyta privaloma įmoka, galiojanti tos savivaldybės teritorijoje.

Vietinė rinkliava mokama į savivaldybės, nustačiusios vietinę rinkliavą, biudžeto sąskaitą. Savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba atliko atitikties auditą „Mažeikių rajono savivaldybės vietinių rinkliavų (išskyrus rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą) administravimas“.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto