Krakių mokyklos bendruomenė lankėsi Seimo rūmuose

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Mažeikių r. Krakių pagrindinės mokyklos mokiniai, tėveliai ir mokytojai dalyvavo išvykoje į Vilnių, kurioje aplankė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus ir Lietuvos Respublikos Seimą.
Pirmoji kelionė į Vilnių nepasisekė, nes lapkričio 16 d. autobusas nuslydo nuo kelio. Iškart po eismo įvykio į mokyklą atvyko Seimo narys Kęstutis Bartkevičius. Jis pažadėjo, kad mokiniai tikrai dar turės galimybę nuvykti į Lietuvos Respublikos Seimą. Po to sulaukėme Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio patarėjos Justinos Jurevičiūtės skambučio su gera žinia, kad Seimo pirmininkas padės mūsų mokyklos bendruomenei saugiai pasiekti LR Seimą.
Pažadą tesėjo. Mokiniai, tėveliai, mokytojai aplankė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus, kuriuose šiuolaikiškai ir inovatyviai pristatyta su LDK istorija, apžiūrėjo rūmų ekspoziciją. Taip pat apsilankė Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose, kur turėjo progą susipažinti su parlamento istorija, darbu ir paskirtimi, pamatyti, kur vyksta posėdžiai, koridoriuose prasilenkti ir pasisveikinti su valdžios atstovais.
Didelį įspūdį paliko susitikimas su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu ir Seimo nariu Kęstučiu Bartkevičiumi. Seimo pirmininkas maloniai visus priėmė savo kabinete, papasakojo apie savo darbą, leido mokinimas pasėdėti savo darbo vietoje, įteikė atsiminimo dovanėles.
Jolanta Meirytė-Stugė,
Mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto