Krepšininkų debiutas: LKL senbuvės įveikti nepavyko

„M Basket-DELAMODE“ komandos debiutas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pažymėtas nesėkme – po permainingos kovos išvykoje mažeikiškiai nusileido lygos senbuvei Utenos „Uniclab casino-Juventus“ ekipai.

});

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą stengėsi išlaikyti aikštės šeimininkai – pirmo kėlinio rezultatas buvo 26:13 jų naudai, po antro – persvara siekė jau tik aštuonis taškus – 43:35. Trečiame kėlinyje mažeikiškiai spurtavo ir jį baigė turėdami šešių taškų persvarą 62:56, tačiau paskutiniame kėlinyje „M Basket-DELAMODE“pelnė tik 12 taškų, o varžovai – 25.

Rungtynės baigėsi 74:81 šeimininkų naudai. Iš mūsų ekipos rezultatyviausiai žaidė Kay Bruhue, pelnęs 17 taškų, ir Martynas Paliukėnas, pridėjęs 14.

„M Basket-DELAMODE“ komandos vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius komentavo: „Buvo geros rungtynės, kuriose gal paleidome pergalę. Viena iš priežasčių buvo tai, kad mūsų krepšininkai pavargo, taip pat varžovai per dažnai stojo prie...