Kuo įsimintini buvo 2011 metai?

Šiąnakt peržengsime Naujųjų slenkstį, palikdami 2011-uosius: audringus ar ramius, laimingus ar liūdnus… Kad ir kaip buvo, tai vieni mūsų gyvenimo metai.
Naujųjų išvakarėse „Santarvė“ domėjosi, kuo mažeikiškiams buvo įsimintini šie besibaigiantys metai ir ko jie norėtų iš ateinančiųjų.

Julius ERLICKIS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.


Julius ERLICKIS,

vairuotojas:

– Mano šeimai metai buvo itin ramūs, todėl negaliu teigti, kad jie kažkokie išskirtiniai. Norėtųsi tokių pat ir ateinančiųjų. Svarbiausia, kad jie nebūtų blogesni.
Norėčiau visiems mažeikiškiams palinkėti kuo laimingesnių metų!

 

 

 

 

 

 

Henrikas DRABAVIČIUS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Henrikas DRABAVIČIUS,
miško darbininkas:

– Man šie metai buvo nelengvi. Ypač metų pabaiga: nuskendo uošvis, mirė mama. Sunku… Sakyčiau, kad ir šalies gyvenime – nieko gero. Tačiau aš nesu pesimistas.
Tikiu, kad kiti metai bus geresni ir laimingesni ne tik man, bet ir visiems.

 

 

 

 

 

Violeta DIRGĖLIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Violeta DIRGĖLIENĖ,
ūkininkė:

– Mano šeimai šie metai buvo pakankamai stabilūs. O šalyje, mano manymu, tikrai  nieko teigiamo – esu nusivylusi politikais, jų darbais ir pažadais.
Kitų metų tikiuosi geresnių. Svarbiausia, kad tik būtų sveikatos, o visa kita – uždirbama.

 

 

 

 

 

Inga DVARŽECKIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Inga DVARŽECKIENĖ,
muzikos mokytoja:

– Iš šalies įvykių labiausiai mano šeimai įstrigo Europos krepšinio čempionatas. Asmeniniame gyvenime – be galo daug įsimintinų įvykių: nuo savo draugo pažinties metinių iki mano pačios mylimiausios dainų studijos „Vizija“. Sakyčiau, kad buvo geri metai: labai darbingi ir kūrybingi.
Suprantama, kad dabar (ir dar viešai) nesinori kalbėti apie tai, kas nutiko blogo…
Kitais metais norisi sau ir kitiems palinkėti stabilaus gerumo, nes žmogus yra harmoninga asmenybė, visavertis jaučiasi tik tada, kai viskas gerai: sveikata, dvasia ir materialūs dalykai.

 

 

 

Vytautas BUTKUS. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Vytautas BUTKUS,
studentas:

– Man šie metai ypatingi: baigiu universitete aplinkos inžinerijos studijas, sesuo susilaukė vaikučio. Noriu pasidžiaugti televizijų organizuojamais labdaros projektais, kurie kasmet, mano manymu, pavyksta vis geriau, įspūdingiau.
Ateinančiais metais turiu daug planų: norisi ir studijuoti, ir įsidarbinti… Svarbiausia – užsibrėžiau jokiu būdu neišvažiuoti iš savo šalies, kaip kad padarė mano artimi žmonės. Esu įsitikinęs: jeigu čia dirbsi kaip ir ten – po šešiolika valandų, tuomet irgi užsidirbsi!

 

 

 

 

Lina KAZRAGIENĖ. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Lina KAZRAGIENĖ,
mokytoja:

– Sakyčiau, kad mano šeimai metai buvo pakankamai ramūs ir geri: neturėjome rūpesčių dėl sveikatos ir darbo. Ateinančiais metais tikiuosi, kad žmonėms gyventi bus tik geriau, ypač – pensininkams. Suprantama, ateityje norėtųsi kuo daugiau darbo vietų žmonėms, o labiausiai – kad mažėtų depresuojančių žmonių!

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto