Laiku peržiūrėtos maitinimo kainos padėjo išvengti sumaišties

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Dėl kylančių elektros energijos, degalų ir logistikos kainų sparčiai brangsta maisto produktai. Daugumoje šalies ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo įstaigų šiuo metu perskaičiuojami maitinimo įkainiai. Priešingu atveju tiekėjai žada nutraukti sutartis ir nebetiekti maisto produktų.
Patiekalai brangsta ir mokyklose.

});

Mažeikių švietimo įstaigų situacijos Savivaldybės administracija nedramatizuoja. Maitinimo įkainiai mūsų rajono vaikų darželiuose buvo peržiūrėti ir padidinti nuo birželio.

Nenumatoma jų didinti dar kartą. Tikimasi pakankamai ramiai užbaigti šiuos mokslo metus, o kaip bus kitąmet, niekas nesiryžta prognozuoti.

Pabrangino laiku

Viešoje erdvėje vis dažniau pasirodo pranešimų apie šalies švietimo įstaigas, kurios jau nuo pirmųjų mokslo metų dienų maitindamos savo ugdytinius susiduria su sunkumais. Maisto produktų tiekėjai atsisako tiekti produktus senomis, prieš metus ar dar anksčiau pasirašytose sutartyse nurodytomis kainomis. Pradėjo strigti maisto produktų tiekimas.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto