Liaudies šokių ritmu sukosi ir mažeikiškiai

Algirdo VILKO nuotr.

Penktadienį vyko aštuntus metus skaičiuojanti etninės kultūros akcija „Visa Lietuva šoka 2023“. Kasmet rudenį vykstančioje akcijoje dalyvauja tūkstančiai tradicinių liaudies šokių mėgėjų.

});

Į bendrą vakaronę prie Mažeikių kultūros centro penktadienio vakarą susirinko būrys įvairaus amžiaus mažeikiškių – bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų mokinių, šokių kolektyvų narių.

Mažeikiškiai dalyvauja ne pirmą kartą

Nuo 2015 m. rengiama akcija „Visa Lietuva šoka“ sulaukia didelio visuomenės dėmesio. Prie idėjos įgyvendinimo prisideda daugybė šalies įstaigų, bendruomenių, mėgėjų meno kolektyvų iš bemaž visų Lietuvos savivaldybių, taip pat užsienio lietuviai iš Jungtinės Karalystės, Velso, Vokietijos, Norvegijos, dalyvauja ir lopšelių-darželių bei mokyklų ugdytiniai.

Renginį organizuojančio Lietuvos nacionalinio kultūros centro duomenimis, kasmet vyksta per 100 šokių švenčių, į jas kultūros ir švietimo specialistai bei tradicinio šokio entuziastai suburia apie 20 tūkst. dalyvių ir stebėtojų.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto