Lietuvos mokyklų žaidynėse triumfavo židikiškiai

Pirmaisiais šio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojais tapo Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos svarsčių kilnotojai. Nuotr. iš komandos archyvo

Lietuvos mokyklų žaidynėse įvyko pirmosios finalinės svarsčių kilnojimo varžybos. Jų nugalėtojais tapo mūsų rajono atstovai – Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos komanda.

});

Aplenkė pernykščius nugalėtojus

Iki finalinių varžybų židikiškiams teko nueiti nelengvą kelią – iš pradžių vyko rajoninės, po to –

tarpzoninės varžybos, kur buvo rungiamasi penkiose grupėse. Į finalines varžybas, kurios vyko Kelmėje, pateko 10 stipriausių šalies mokyklų komandų. 

Mūsų rajono komandos vadovas, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos mokytojas Andrius Šakinskas apie finalinių varžybų reglamentą „Santarvei“ pasakojo: „Komandas sudarė aštuoni moksleiviai, jų amžiaus neribojamas. Komandinėje įskaitoje buvo svarbūs šeši geriausi sportininkų parodyti rezultatai, kurie buvo paverčiami taškais. Už pirmą vietą skirta 19 taškų, už antrą – 17, už trečią – 15. Merginos atliko tik rovimo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto