Ligoninėje mažieji pacientai drąsinami ledais

Gydytojos Viktorija Peleckytė (abiejose nuotraukose kairėje) ir Rūta Valiuvienė drauge su drąsiais, operacijas patyrusiais mažaisiais pacientais. Nuotr. iš Regioninės Mažeikių ligoninės archyvo

Nuo šios savaitės Regioninėje Mažeikių ligoninėje mažieji pacientai, kuriems buvo atliktos adenoidų ir tonzilių operacijos, pradžiuginami ir padrąsinami nedidele, bet malonia staigmena – ledais.
Tokią idėją įgyvendinti sumaniusios Operacinės-reanimacijos skyriaus vedėja Rūta Valiuvienė ir otorinolaringologė Viktorija Peleckytė tikina: vaikams po šių operacijų suvalgyti porciją ledų tikrai galima.

});

Siekia, kad būtų kuo mažiau streso

Kalbą su gydytojomis, sumaniusiomis ledų dalijimo akciją mažiesiems pacientams, pradėjome apie skausmą.

Tonzilių operaciją medikės apibūdino kaip pakankamai skausmingą, adenoidų – kaip tokią, kurios metu nuskausminamųjų vaistų dažniausiai neprireikia. Vis dėlto minėtos operacijos daugeliu atvejų atliekamos trejų metų ir vyresniems vaikams. Ir bet kokiu atveju vaikams, net ir lydimiems tėvelių, patekti į ligoninę – didelis stresas.

„Mes savo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto