„M Basket DELAMODE“ ir „Pieno žvaigždės“: atsirevanšuota su kaupu

Rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ itin rezultatyviai žaidė Kamau Stokesas, pelnęs 19 taškų. Luko ŠEPUČIO nuotrauka

Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse žaidžianti Mažeikių „M Basket DELAMODE“ komanda pirmadienį Telšiuose iškovojo septintą pergalę – varžybos su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ baigėsi rezultatu 100:74 mažeikiškių naudai.

});

Pirmuosius du kėlinius mažeikiškiai buvo besivejančiųjų vaidmenyje – po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 18:14, po antro – 38:37.

Trečio kėlinio pradžioje mažeikiškiai perėmė iniciatyvą, o ketvirtame jau triuškino varžovus ir iškovojo pergalę dideliu skirtumu 100:74.

Mūsų ekipai 19 taškų pelnė Kamau Stokesas, 16 – Henris Kantonenas, prie komandos iš „Šiaulių“ ekipos prisijungęs 21-erių metų mažeikiškis Jokūbas Rubinas debiutinėse rungtynėse pelnė 2 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.