„M Basket-Delamode“ patyrė trečią nesėkmę

Lietuvos krepšinio lygos debiutantei „M Basket-Delamode“ ekipai dar tenka laukti pergalės – šeštadienį Vilniuje žaidę mūsų krepšininkai turėjo pripažinti vietos „Wolves“ komandos pranašumą.

});

„M Basket-Delamode“ vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius po rungtynių pažymėjo: pralaimėjimą šiose rungtynėse lėmė pirmasis kėlinys, kai buvo itin silpnai sužaista gynyboje – vilniečiai jį laimėjo rezultatu 31:15.

Per kitus tris kėlinius mažeikiškiai vijosi varžovus ir vis mažino skirtumą – po antro kėlinio rezultatas buvo 45:34 aikštės šeimininkų naudai, po trečio skirtumas tarp ekipų buvo septyni taškai (65:58), iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms, komandas skyrė šeši taškai, mūsų ekipa metė tritaškį metimą, o kamuolys išsisuko iš lanko.

Rungtynės baigėsi rezultatu 74:84 vilniečių naudai.