Malūnas nugriautas, darbai sustabdyti

Malūno pastatas išliko tik nuotraukose. Vietoj jo statybvietėje – dalis sienų ir pamatai.

Lietuvos Respublikos prokuratūra pranešė, kad Telšių apylinkės teismas patenkino Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorės Linos Matutienės, ginančios viešąjį interesą, ieškinį ir pripažino negaliojančia Mažeikiuose esančio valstybinės žemės sklypo pirkimo–pardavimo sutartį.
Apygardos prokuratūra šių metų vasarį savo iniciatyva pradėjo ir atliko tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo. Tai padaryta po mūsų laikraštyje paskelbto straipsnio apie planuojamą gyvenamųjų namų statybą Mažeikiuose, prie Ventos upės.
Gyvenamojo kvartalo statytojos – bendrovės „G&M capital group“ vadovas tokį teismo sprendimą ketina skųsti.

});

Pardavė neteisėtai

Prokuratūra, atlikdama tyrimą, siekė patikrinti, ar formuojant ir parduodant valstybinės žemės sklypą nebuvo pažeisti teisės aktų reikalavimai, ar statyba šioje teritorijoje neprieštarauja įstatymams.

Gindama viešąjį interesą, prokurorė L. Matutienė šių metų liepą kreipėsi į Telšių apylinkės teismą, prašydama pripažinti negaliojančia žemės...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto