Mažeikiai – tarp daugiausia kraujo donorų turinčių miestų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį trečiadienį miesto Kultūros centre būriavosi itin daug mažeikiškių – čia vyko Nacionalinio kraujo centro organizuojama Kraujo donorystės akcija.
Centro darbuotojų žmonių gausa beveik nenustebino – jie teigė, kad Mažeikiai yra vienas iš daugiausia kraujo donorų turinčių miestų.

});

Geriausias pavyzdys – artimi žmonės

Įėjus į Kultūros centrą nustebino ilga eilė žmonių, laukiančių, kada galės paaukoti kraujo. Vienų donorų veidai ramūs – galima įtarti, kad čia atėjo jau ne pirmą kartą, šiek tiek nervingų – vos vienas kitas. Kraujo centro darbuotojai laiko bendrauti turi nedaug – pagal žmonių skaičių jiems tikriausiai ir taip teks dirbti ilgiau, nei buvo planuota.

Pasikalbėjusi su eilėje laukiančiais mažeikiškiais, sužinojau, kad dauguma, tą dieną aukojusių, buvo nuolatiniai donorai. Jau pirmas pakalbintas mažeikiškis papasakojo: „Aukoju jau 29 kartą. Tokią jaučiu pareigą. Kai tik gaunu žinutę...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto