Mažeikiškėms solistėms konkurse Latvijoje – prizinės vietos

Rūta Žulpaitė ir Kornelija Lenzbergaitė. Asmeninio albumo nuotr.

Latvijos Islicos miestelyje vykusiame VIII tarptautiniame populiariosios muzikos atlikėjų konkurse-festivalyje „Aprila Pilieni 2015“ mažeikiškės solistės laimėjo prizines vietas: Kornelija Lenzbergaitė savo amžiaus grupėje buvo trečia, o Rūta Žulpaitė tapo nugalėtoja – jai skirta pirmoji vieta.

Dvi dienas besitęsusio konkurso-festivalio scenoje pasirodė solistai, grupės ir šokėjai iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Estijos, Gruzijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Moldovos, Vokietijos ir Ukrainos.
Dainininkių R. Žulpaitės ir K. Lenzbergaitės mokytojas Savivaldybės kultūros centro vokalinės studijos „Lietutis“ vadovas Algirdas Grinkevičius pasakojo, kad konkursas-festivalis „Aprila Pilieni“ („Balandžio lašai“) – vienas stipriausių tokio tipo renginių Latvijoje, jo organizatorių komandai vadovauja Latvijos nacionalinės televizijos muzikos prodiuserė Nijolė Berezina. Šio renginio laureatų koncertą transliuoja Latvijos nacionalinė televizija.
Septynių narių komisija balsuoja iškart po atlikėjų pasirodymo – taip siekiama skaidrumo, išvengiama papildomų diskusijų ar ginčų.
Šis festivalis A. Grinkevičiui ir studijos „Lietutis“ dainininkėms nėra naujas – praėjusiais metais vyresniųjų atlikėjų grupėje mažeikiškė Atilija Daukantaitė laimėjo pirmąją, o kvartetui „RagDolls“ atiteko antroji vieta.

Plačiau apie šį konkursą-festivalį – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto