Mažeikiškiai dainininkai iš festivalio grįžo su laimėjimais

II vietos laureatai dainos studijos ,,Kregždutė“ 2 gr. Nuotr. iš dainos studijos „Kregždutė“ archyvo

Plungėje vyko trečiasis respublikinis vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalis-konkursas „Maestro Ruduo 2018“. Jis buvo sėkmingas Mažeikių moksleivių namų dainos studijos „Kregždutė“ solistėms ir vokaliniams ansambliams.

Plungės Mykolo Oginskio muzikos mokyklos organizuojamame respublikiniame festivalyje-konkurse dalyvavo 4–19 metų atlikėjai. Solistai ir ansambliai varžėsi skirtingose amžiaus kategorijose. Šiemet dalyviai susirinko iš 9 Lietuvos miestų: Gargždų, Kauno, Klaipėdos, Mažeikių, Plungės, Šiaulių, Šilalės, Šilutės bei Tauragės. Vien įvairaus amžiaus solistų dalyvavo 60.
Mažeikių moksleivių namų dainos studijos „Kregždutė“ solistė, tik šį rugsėjį studiją lankyti pradėjusi penkiametė Gaudrė Grigutytė savo amžiaus atlikėjų grupėje laimėjo antrą vietą. 16-metė Alvydė Kniuipytė taip pat pelnė antrą vietą. Kaip solistė konkurse debiutavusi 9-erių metų Emilija Rapalaitė savo amžiaus kategorijoje užėmė trečią vietą.
Festivalyje-konkurse dalyvavo ir trys dainos studijos „Kregždutė“ vokaliniai ansambliai, du jų pelnė antras vietas, vienas – trečią.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto