Mažeikiškiai džiaugiasi egzaminų rezultatais

Daugiausia rajono abiturientų laikė anglų kalbos (318), lietuvių kalbos ir literatūros (298) ir matematikos (248) valstybinius brandos egzaminus, mažiausiai – po du – rusų ir vokiečių kalbų VBE. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį ketvirtadienį abiturientai sužinojo, kaip išlaikė valstybinius brandos egzaminus. Mūsų rajono gimnazistų žinių patikrinimo rezultatai rodo, kad ši sesija dvyliktokams pasisekė geriau nei ankstesnių metų abiturientams. Tai liudija egzaminus išlaikiusiųjų bei pagrindiniu ir aukštesniuoju lygiu įvertintų kandidatų darbų skaičius, įvairių dalykų vidutinis įvertinimo balas. Ir, žinoma, maksimalūs įvertinimai – vadinamieji šimtukai.
Šioje valstybinių brandos egzaminų sesijoje jų pelnyta 20.
Tiesa, „Santarvės“ kalbinti švietimo specialistai teigė, kad šimtukai – tik dalis žinių patikrinimo „ledkalnio“. Ne mažiau svarbiais egzaminų sėkmės kriterijais jie laiko kiekvieno kandidato pasiekimus ir bendrą mokyklos bei rajono švietimo sistemos rezultatą.

});

REZULTATAI GERESNI UŽ PERNYKŠČIUS

Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto