Mažeikiškiams – dvasingumo valanda

Autoriaus nuotr.

Ketvirtadienio pavakarę Viešosios bibliotekos salėje sunkiai sutilpo atėjusieji į susitikimą su Lietuvos policijos kapelionu, knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ autoriumi, kunigu Algirdu Toliatu.

Svečias mažeikiškiams pasakojo knygos atsiradimo istoriją: ji gimė Vilniaus šv. Rapolo bažnyčios tikinčiųjų iniciatyva. Knygos turinys – liturginių metų kunigo A. Toliato pamokslų ciklas.
Susitikimo metu svečias kalbėjo apie dvasines ir dorovines vertybes, požiūrį į žmogaus ir Dievo santykį, pateikė su tuo susijusių gyvenimiškų pavyzdžių.
Knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ pratarmę parašė neseniai Anapilin išėjęs Vytauto Didžiojo universiteto profesorius filosofas Leonidas Donskis, tad knygos autorius papasakojo apie jų bendravimo akimirkas.
Mažeikiškiai pageidavo išgirsti „gyvą“ kunigo pamokslą. A. Toliatas atsakė, kad toks dalykas įmanomas – pasirodžius jo antrajai knygai, o tai jau ne už kalnų.
„Dabar jai aštuoni mėnesiai“, – juokėsi svečias.
Po susitikimo kun. A. Toliatas dar ilgai mažeikiškiams dalijo autografus.

Vytautas MALŪKAS

2 Atsakymai į “Mažeikiškiams – dvasingumo valanda”

  1. www parašė:

    Kunigas labai charizmatiškas ,.Kad Mažeikiams tokį ……Labai ačiū už renginį .Daugiau tokių reikia ,nes Mazeikiai tikrai dvasine prasme merdi .Tegul Dievas laimina šį kunigą.

  2. Bibliotekai parašė:

    jei organizuojat tokį susitikimą, apie didesnę salę reikėtų pagalvoti. Kad ir į geležinkelio stoties salę – juk visai šalia. Nelabai smagu buvo klausytis koridoriuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto